Osnovni podatki
| Koda | 11.074.10 |
| Model | TITANIUM R |
| Opis | Kovinski roler svinčnik TITANIUM R je eleganten promocijski model iz aluminija, oblikovan za poslovno uporabo in sofisticirano blagovno znamčenje. Telo Soft touch zagotavlja izjemno prijeten občutek in varen nadzor med pisanjem, 0,5 mm TC kroglica pa zagotavlja gladko, natančno in enakomerno delovanje z modrim črnilom, ki ustreza standardnim pisarniškim zahtevam. Matirana površina poudari moderen in profesionalen videz, sivi detajli pa dodajo dodatno eleganco in diskreten luksuz. TITANIUM R je idealna izbira za korporativna darila in premium promocijske kampanje. Glavne značilnosti: Kovinski roler svinčnik • Material: aluminij • Telo Soft touch • 0,5 mm TC kroglica • Modro črnilo • Matirana površina • Sivi detajli • Idealen za poslovno in promocijsko uporabo |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 1 x 13.7 cm |
| Paket | 500/50 |
| Neto teža | 0.02 kg |
| Tisk | Laser, Digitalna |
| Dodatki | Gumirana površina |
| Material | Aluminum, Aluminij |
| Tip izdelka | Nalivnik |
| Kolekcija | TITAN |
| Črtna koda | 8605040026045 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 600 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.36 x 0.325 x 0.15 m |
| Teža bruto kartona | 11.50 kg |
| Volumen kartona | 0.02 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 960810920000 |
Podobni izdelki
blizu
+ 11 Barve
blizu
blizu
blizu
blizu
blizu
blizu
blizu
blizu







